Codemasters wydawcą Fury w Europie

Dobra wiadomość dla fanów gier typu MMO. Kolejny tytuł z tego gatunku zawita na europejski rynek. Tym razem będzie to stworzona przez firmę Auran gra Fury.

O Fury pisaliśmy w artykule Fury - MMORPG bez abonamentu?. Wtedy jednak niejasne były plany wydania gry na Starym Kontynencie i tym samym nie wiadomo było czy gra u nas w ogóle się pojawi.

Teraz te obawy zostały rozwiane. Codemasters ogłosił, iż podpisał kontrakt z australijską firmą Auran. Dotyczy on właśnie dystrybucji Fury na rynek europejski.

Przypomnijmy, że gra jest stworzona na silniku Unreal Tournament 3. MMORPG będzie skoncentrowany głównie na zabawie w trybie PvP (Gracz vs Gracz). Twórcy zarzekają się, że system walki będzie dużo lepszy od tych, które mogliśmy spotkać wcześniej. Ciekawe ma być również to, iż nie trzeba będzie uiszczać miesięcznego abonamentu. Po szczegóły na temat zapraszam do odnośnika z pierwszego akapitu.

Fury, stworzona tylko z myślą o blaszakach, ma mieć swoją oficjalną premierę w październiku tego roku. Niestety Codemasters nie podał jeszcze konkretnej daty wydania w Europie.