Codename Panzers: Faza Pierwsza Demo PL

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Cenega Poland udostępniła grywalną, polskojęzyczną wersję demonstracyjną znakomicie zapowiadającej się strategii czasu rzeczywistego firm CDV i Storm Region pt. 'Codename Panzers: Faza Pierwsza'.

'Codename Panzers: Faza Pierwsza' można wypróbować teraz w polskiej wersji językowej - demo gry dostępne jest na naszym serwerze FTP. Gra zdobyła już uznanie w swoich rodzimych Niemczech, a magazyn PC Games przyznał grze niezwykle wysoką ocenę - 93%. To najwyższa w historii magazynu nota dla strategii czasu rzeczywistego, a dodatkowo produkt ten otrzymał tytuł 'Gry lipca 2004'.

'Codename Panzers: Faza Pierwsza' rzuca gracza w sam środek niezwykle zaciętych bitew drugiej wojny światowej. Grę stworzono na ulepszonym silniku graficznym gry 'S.W.I.N.E.', który pozwala na przedstawienie ponad 100 rodzajów jednostek z niespotykaną dotąd dokładnością. W grze czeka na gracza w pełni trójwymiarowy teren i trzy niezwykle ciekawe kampanie osadzone w realiach historycznych.

Gra pojawi się na półkach sklepowych 1 września w polskiej wersji językowej i pod patronatem magazynu historycznego Mówią Wieki. 'Codename Panzers: Faza Pierwsza' będzie dostępna w cenie 119,90 zł.

Codename Panzers: Faza Pierwsza Demo PL

Codename: Panzers Warsaw SP English Demo

Codename: Panzers Utah SP Demo

Codename Panzers Trailer

Codename: Panzers Mini Game

Codename: Panzers próbki dźwiękowe z polskiej wersji gry

Więcej Informacji o grze

Strona oficjalna


Zobacz również