'Codename Panzers: Faza Pierwsza' - oficjalna polska strona WWW

Dziś uruchomiono oficjalną polską stronę znakomicie zapowiadającej się strategii firmy CDV pt. 'Codename: Panzers'.

Znajdują się na niej ciekawe materiały dotyczące strategii firmy CDV, opisy wybranych jednostek oraz najnowsze wiadomości. Gra pojawi się na półkach sklepowych 1 września, oczywiście w polskiej wersji językowej i pod patronatem magazynu historycznego 'Mówią Wieki'.

'Codename Panzers: Faza Pierwsza' rzuca gracza w sam środek niezwykle zaciętych bitew drugiej wojny światowej. W zbombardowanych miasteczkach, niedostępnych górskich ostępach i na zdradliwych bagnach czeka wróg, który nie cofnie się ani o krok. Wspaniała grafika 3D umożliwiła przedstawienie ponad 100 rodzajów jednostek z niespotykaną dotąd dokładnością, a starcia sowieckich niszczycieli czołgów z niemieckimi Tygrysami potrafią na długo zapaść w pamięć.

W tej strategii czeka na Ciebie w pełni trójwymiarowy teren, trzy niezwykle ciekawe kampanie i historyczny realizm. Kontroluj przebieg bitew i patrz, jak Twoje oddziały prą naprzód - po zwycięstwo! 'Codename Panzers: Faza Pierwsza' to wyjątkowa strategia czasu rzeczywistego, która doskonale oddaje realia pola walki z czasów drugiej wojny światowej.

Przypominamy, że na naszym serwerze FTP znajdziecie do pobrania pierwsze próbki dźwiękowe z polskiej wersji gry oraz najnowszą wersję demonstracyjną 'Codename: Panzers'gry, która oferuje misję której akcja toczy się na plaży Utah.

Wersje demonstracyjne gry:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1874&sys=gry

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=2040&sys=gry

Sample:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=2040&sys=gry

Trailer:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1622&sys=gry

Więcej Informacji o grze:

http://panzers.cenega.pl