Cold Fear - polska premiera w maju

W przyszłym miesiącu w sklepach na terenie całego kraju pojawi się nowa dynamiczna gra akcji zrealizowana w konwencji horroru pt. "Cold Fear".

W "Cold Fear" gracze wcielą się w postać Toma Hansena, amerykańskiego strażnika wybrzeża, który zostaje wysłany na pomoc rosyjskiemu statkowi wielorybniczemu. Dryfująca jednostka doznała uszkodzeń w trakcie sztormu na Morzu Beringa i oczekuje ratunku. Jednak akcja ratunkowa to nie jedyne wyzwania czekające na Hansena. Podczas rozgrywki nie tylko stawimy czoła morderczemu żywiołowi, ale również hordzie nieludzkich i przerażających istot, które opanowały rosyjski statek.

Podczas walki z przeciwnikami, na terenie statku wielorybniczego i opuszczonej platformie wiertniczej, gracz będzie mógł skorzystać z 7 rodzajów broni oraz bogatego arsenału pułapek. W trakcie rozgrywki będą także zmieniać się warunki pogodowe i pory dnia i nocy, co może być jednocześnie błogosławieństwem dla gracza, jak i jego największym przekleństwem.

"Cold Fear" zostanie wydana w dwóch wersjach językowych do wyboru - w pudełku z grą znajdować się będzie oryginalna wersja angielska oraz specjalna nakładka z polską, kinową wersją językową. Cenę "Cold Fear" ustalono na 99,90 zł.


Zobacz również