Cold Fear - premiera już za nami

W miniony weekend do rąk graczy trafiła dynamicznej gra akcji z elementami horroru pt. "Cold Fear".

W "Cold Fear" gracze wcielają się w postać Toma Hansena, amerykańskiego strażnika wybrzeża, który zostaje wysłany na pomoc rosyjskiemu statkowi wielorybniczemu. Dryfująca jednostka doznała uszkodzeń w trakcie sztormu na Morzu Beringa i oczekuje ratunku. Jednak akcja ratunkowa to nie jedyne wyzwania czekające na Hansena. Podczas rozgrywki nie tylko stawimy czoła morderczemu żywiołowi, ale również hordzie nieludzkich i przerażających istot, które opanowały rosyjski statek.

Podczas walki z przeciwnikami, na terenie statku wielorybniczego i opuszczonej platformie wiertniczej, gracz będzie mógł skorzystać z 7 rodzajów broni oraz bogatego arsenału pułapek. W trakcie rozgrywki będą także zmieniać się warunki pogodowe i pory dnia i nocy, co może być jednocześnie błogosławieństwem dla gracza, jak i jego największym przekleństwem. Przerażającą atmosferę w grze pogłębia dodatkowo ścieżka dźwiękowa, na której usłyszymy między innymi utwór Marilyna Mansona - "Use Your Fist and Not Your Mouth".

"Cold Fear" została wydana w dwóch wersjach językowych do wyboru - w pudełku z grą znaleźć można oryginalną, angielską wersję językową oraz płytę ze specjalną nakładką z polską, kinową wersją językową (z napisami). Na płycie z nakładką znalazły się również rozmaite materiały dodatkowe - polska wersja demonstracyjna gry "Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory" oraz zwiastuny filmowe "The Bard's Tale", "Playboy: The Mansion", "Brothers in Arms: Road to Hill 30", "Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory" oraz "Silent Hunter III". Cenę "Cold Fear" ustalono w wysokości 79,90 zł.


Zobacz również