Colin McRae Rally 04 – dziś premiera

Dziś do sklepów w całej Polsce trafi długo oczekiwana przez fanów wyścigów gra 'Colin McRae Rally 04'.

Czwarta część serii będzie oferować 7 trybów rozgrywek, które obejmują: "Napęd na 4 koła", "Napęd na 2 Koła", "Mistrzostwa", "Wyścigi", "Etapy", "Grupa B" (klasyczne samochody rajdowe) oraz, specjalnie na życzenie fanów, "Mistrzostwa w trybie Ekspert". Ścigać będziemy się na 34 rodzajach nawierzchni w ośmiu lokacjach na całym świecie (Wielka Brytania, Szwecja, USA, Finlandia, Australia, Hiszpania, Grecja, Japonia). W każdej z nich będzie po sześć etapów podstawowych i dodatkowo cztery etapy Super Specjalne. Do wyboru gracze będą mieli aż 19 rodzajów opon.

W grze znajdziemy m.in. takie modele samochodów jak: Citroen Xsara, Mitsubishi Lancer Evo 7, Subaru Impreza, Ford Puma oraz Fiat Punto. W Colinie 04 poprawiono również model fizyczny zawieszenia samochodów oraz wprowadzono trzy "poziomy uszkodzeń" - Normalny, Zaawansowany i Ekspert.

Zobacz również:

  • LEGO 2K Drive - premiera, cena, platformy. Co wiemy o grze?

W polskiej wersji Colin McRae Rally 04 czeka na nas aż 5 pilotów (m.in. Krzysztof Hołowczyc i Martyna Wojciechowska) oraz prezent - zdjęcie Martyny Wojciechowskiej z dedykacją dla fanów gry. Colin McRae Rally 04 od dziś jest już dostępny w sklepach. Gra została wydana w polskiej wersji językowej, na 4 płytach CD i kosztuje 99,90 zł.

Pliki do pobrania:

Colin McRae Rally 04 MP Demo

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1815&sys=gry

Colin McRae Rally 04 SP Demo

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?sys=gry&id=1772

Sample z głosami pilotów z polskiej wersji językowej.

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1817&sys=gry