Colin McRae Rally 04 – za sześć dni premiera

Niespełna tydzień dzieli nas od premiery czwartej odsłony serii gier wyścigowych Colin McRae Rally 04 – CD Projekt zdradza, czym będzie wspomniana wcześniej niespodzianka.

O grze Colin McRae Rally 04 pisaliśmy już wielokrotnie, więc przypomnę tylko, że w porównaniu do poprzednich części poprawiono zdecydowanie grafikę, zarówno samochodów, jak i otoczenia. Wprowadzono ponad 20 rodzajów samochodów, między innymi: Citroen Xsara, Mitsubishi Lancer Evo 7, Subaru Impreza, Ford Puma oraz Fiat Punto. W Colinie 04 poprawiono również model fizyczny zawieszenia samochodów oraz wprowadzono trzy "poziomy uszkodzeń" - Normalny, Zaawansowany i Ekspert.

Czwarta część serii będzie oferować 7 trybów rozgrywek, które obejmują "Napęd na 4 koła", "Napęd na 2 Koła", "Mistrzostwa", "Wyścigi", "Etapy", "Grupa B" (klasyczne samochody rajdowe) oraz, specjalnie na życzenie fanów, "Mistrzostwa w trybie Ekspert". Ścigać będziemy się na 34 rodzajach nawierzchni w ośmiu lokacjach na całym świecie (Wielka Brytania, Szwecja, USA, Finlandia, Australia, Hiszpania, Grecja, Japonia). W każdej z nich będzie po sześć etapów podstawowych i dodatkowo cztery etapy Super Specjalne. Do wyboru gracze będą mieli aż 19 rodzajów opon.

W rodzimej edycji gry będziemy mieć m.in. pięciu pilotów do wyboru: Krzysztofa Hołowczyca, Martynę Wojciechowską, polskiego aktora, Dereka Ringera oraz Nicky'ego Glistz. Zapowiadaną wcześniej niespodzianką, która miała znaleźć się w pudełku z grą, okazało się zdjęcie Martyny Wojciechowskiej z dedykacją.

Colin McRae Rally 04 (na czterech płytach),ukaże się już 22 kwietnia i będzie kosztować 99,00 zł. Gra zostanie wydana w pełnej polskiej wersji językowej.

Zapraszamy do pobrania próbek dźwiękowych głosów pilotów z polskiej wersji językowej i dwóch wersji demonstracyjnych gry – dla trybu singleplayer i multiplayer.

Pliki do pobrania:

Colin McRae Rally 04 MP Demo

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1815&sys=gry

Colin McRae Rally 04 SP Demo

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?sys=gry&id=1772

Sample z głosami pilotów z polskiej wersji językowej.

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1817&sys=gry


Zobacz również