Colin McRae Rally 2005 - demo PC już jutro!

Od jutra dostępna do ściągnięcia będzie wersja demonstracyjna gry Colin McRae Rally 2005 na komputery PC!

Demo w trybie single player umożliwi jazdę Peugeotem 206, Toyotą Celica GT-FOUR oraz Lancią Stratos. A to tylko przedsmak biorąc pod uwagę ponad 30 samochodów w pełnej wersji gry. Wśród udostępnionych w demie odcinków znajdzie się m.in. całkowicie nowa trasa z Niemiec, na której będziemy mieli okazję ścigać się w zmiennych warunkach pogodowych.

Colin McRae Rally 2005 to kolejny krok na drodze ewolucji tej uznanej serii wyścigów samochodowych. Po raz pierwszy w historii cyklu gra oferować będzie tryb nieliniowej kariery. Stworzymy w nim własnego kierowcę i stopniowo będziemy się wspinać po stopniach rajdowego rankingu. Dzięki nowej fizyce gry i silnikowi zniszczeń gra stanie się jeszcze bardziej realistyczna - np. drzewo uderzone przez samochód zatrzęsie się i spadną z niego liście!

Colin McRae Rally 2005 oferuje ponad 30 aut należących do 7 klas, a wybór tras został poszerzony o Rajd Niemiec! Wersja na konsolę PS2 trafi do sklepów pod koniec września, natomiast Colin McRae Rally 2005 na komputery PC zostanie wydany w połowie października.


Zobacz również