Colin McRae Rally 2005 - dostępny w strefie upGRAde!

Jak poinformowała firma CD Projekt, najnowsza odsłona tego cyklu - Colin McRae Rally 2005 - będzie dostępna w strefie upGRAde. Co to oznacza? Otóż to, że będzie można wspomnianą grę kupić aż o 1/3 taniej! Jedynym warunkiem jest posiadanie zarejestrowanej wersji którejś z części cyklu, np.: Colin McRae Rally, Colin McRae Rally 3, Colin McRae Rally 04.

Dodatkowo firma CD Projekt gwarantuje dostarczenie gry, co najmniej, jeden dzień przed polską premierą. Zapisy trwają do dnia 4.10.2004 włącznie. Już dziś zachęcamy wszystkich posiadaczy jednego z tytułów z serii Colin McRae Rally do upGRAde'u posiadanej gry! Więcej informacji oraz formularz zamówienia można znaleźć tu.

Colina McRae Rally 2005 to kolejny krok na drodze ewolucji serii, która od lat cieszy się popularnością wśród entuzjastów wyścigów samochodowych. W grze czeka na nas ponad 30 modeli samochodów, odcinki specjalne w 9 krajach, widok z pięciu różnych kamer umieszczonych na-, w- i za samochodem oraz udoskonalony silnik graficzny. Jednak najważniejszą innowacją w Colin McRae Rally jest tryb nieliniowej kariery, który pojawił po raz pierwszy w historii serii. Gracze z całego świata będą mogli tworzyć w nim własnego kierowcę i stopniowo wspinać się po stopniach rajdowego rankingu.

Polska premiera gry została zapowiedziana na 14 października.


Zobacz również