Colin McRae Rally 2005 - premiera już jutro!

Premiera nowej części jednej z najpopularniejszych na świecie gier rajdowych już w najbliższy czwartek. Tymczasem wydawca gry ujawnił kolejne próbki dźwiękowe z polskiej wersji gry. Tym razem w roli pilota usłyszymy profesjonalnego lektora.

W pełnej wersji gry do wyboru będzie czterech pilotów:

Rajdowy Mistrz Polski 2002 i 2004 roku - Leszek Kuzaj, anglojęzyczny, wieloletni pilot Colina McRae - Nicky Grist, wspomniany lektor oraz pilot-niespodzianka.

Przypomnę tylko, że w grze 'Colin McRae Rally 2005' znajdziemy ponad 300 tras i odcinki specjalne w 9 krajach świata oraz 30 znakomitych modeli samochodów. Na specjalne życzenie samego Colina, w grze umieszczono m.in. samochód Nissan Pickup-Dakar. Sprawdził się on bowiem w najtrudniejszych warunkach i zapewnił Szkotowi zwycięstwo na dwóch odcinkach tegorocznego rajdu Dakar.

By w grze zasiąść za kółkiem tego doskonałego wozu, trzeba będzie na to zasłużyć. W grze, po raz pierwszy w historii serii, wprowadzono również tryb nieliniowej kariery. Dzięki niemu gracze z całego świata będą mogli tworzyć w nim własnego kierowcę i stopniowo wspinać się po stopniach rajdowego rankingu.

Program wydany zostanie na 5 płytach CD, w polskiej wersji językowej i będzi dostępny w cenie 99,90 zł.

Plik do pobrania:

CMR 2005 sample dźwiękowe


Zobacz również