'Colin McRae Rally 2005' - we wrześniu na wszystkie platformy

Firma Codemasters poinformowała, że najnowsza odsłona serii 'Colin Marce Rally' ukaże się równocześnie na konsole i komputery PC już pod koniec września tego roku!

W 'Colin McRae Rally 2005', po raz pierwszy w historii cyklu, pojawi się tryb nieliniowej kariery. Stworzymy w nim własnego kierowcę i stopniowo będziemy się wspinać po stopniach rajdowego rankingu. Naszym zadaniem będzie przeistoczenie się z amatora, jeżdżącego seryjnie produkowanymi modelami, w zawodowca startującego w rajdowych mistrzostwach świata. Poza możliwością wcielenia się w nieznanego kierowcę, dzięki nowemu trybowi gry będzie można spróbować sił w roli samego Colina McRae.

W 'Colin McRae Rally 2005' czeka na nas ponad 30 aut należących do 7 klas, a wybór tras został poszerzony o Rajd Niemiec! Dzięki nowej fizyce gry i silnikowi zniszczeń zdecydowanie zwiększono również realizm rozgrywki. Obiekty na trasie uzyskają nowy, dynamiczny wymiar, dzięki czemu np. drzewo uderzone przez samochód zatrzęsie się i spadną z niego liście! Zmieniony został także interfejs gry, do którego dodano mapę zniszczeń pojazdu.