Colin McRae Rally - pobierz demo najnowszej odsłony gry!

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami dziś w Sieci pojawiło się grywalne demo kolejnej odsłony znakomitej serii gier wyścigowych - 'Colin McRae Rally 2005'.

Wersja demonstracyjna najnowszej edycji serii pt. 'Colin McRae Rally 2005' przeznaczona jest wyłącznie dla trybu 'singleplayer' i pozwala ścigać się na trzech trasach znajdujących się w Szwecji, Niemczech i Wielkiej Brytanii. W demie gracze będą mogli zasiąść za kierownicami takich samochodów jak: Peugeot 206, Toyota Celica GT-FOUR i Lancia Stratos.

W pełnej wersji gry czeka na nas ponad 30 samochodów oraz odcinki specjalne w 9 krajach świata. CMR 2005 pozwala na śledzenie wydarzeń na torach wyścigowych w grze z kilku różnych ujęć kamery. W nowej odsłonie gry udoskonalono również silnik graficzny i zaimplementowano realistyczny model uszkodzeń samochodów.

Najważniejszą zmianą w stosunku do poprzednich edycji wyścigów jest jednak wprowadzenie nowego trybu - nieliniowej kariery. Po raz pierwszy w historii serii, gracze będą mogli wcielić się w stworzonego przez siebie kierowcę i pokierować rozwojem jego kariery.

Wersja na konsolę PS2 trafi do sklepów pod koniec września, natomiast 'Colin McRae Rally 2005' na komputery PC w połowie października.

Plik do pobrania:

Colin McRae Rally 2005 SP Demo


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: