Colin McRae już wkrótce

CD Projekt, oficjalny polski dystrybutor Colin McRae Rally 3, poinformował iż premiera tej znakomitej gry wyścigowej odbędzie się za niecały miesiąc, a dokładnie 26 czerwca!

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami dotyczącymi gry warto przypomnieć, iż w CMR3 swojego głosu użyczy utytułowany kierowca rajdowy - Janusz Kulig. Dzieło utalentowanych wyspiarzy z Codemasters zostanie wydane aż na 3 płytach CD.

CMR3 jest jednym z najpopularniejszych symulatorów rajdów samochodowych. Dzięki wykorzystaniu nowego silnika graficznego, gra charakteryzuje się niezwykłym realizmem i wysoką jakością detali graficznych. Szczególny nacisk położono na realistyczne odwzorowanie uszkodzeń, które mają wpływ na parametry pojazdu. W ośmiu dostępnych w grze rajdach będziemy się ścigać w zmiennych warunkach pogodowych i na różnych nawierzchniach, począwszy od suchego asfaltu a skończywszy na boksytowych kulkach.

Colin McRae Rally 3 trafi do polskich sklepów 26 czerwca i w pełnej polskiej wersji językowej będzie kosztować 99,90 zł.