Comarch ERP iFaktury24 w T-Mobile - zarządzanie firmą przez Internet

W ofercie T-Mobile pojawiła się usługa Comarch ERP iFaktury24. Można dzięki niej zarządzać firmą przez Internet. Dostęp do usługi zapewnia platforma  T-MobileCloud

Comarch ERP iFaktury24 przeznaczone jest głównie dla małych firm i jednoosobowych działalności gospodarczych.  Usługa umożliwia samodzielną obsługę firmy m.in. w zakresie zarządzania magazynem, fakturowania,  prowadzenia księgowości w ramach Księgi Przychodów i Rozchodów oraz wyliczania wynagrodzeń dla pracowników. T-Mobile oferuje cztery warianty usługi:

1.Faktury

2.Faktury i Księgowość

3.Faktury i Magazyn

4.Faktury, Magazyn i Księgowość

Modułowa konstrukcja oferty pozwala na dopasowanie jej do potrzeb konkretnego przedsiębiorcy.

Użytkownik usługi ma do niej dostęp przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki temu zasoby firmy są w zasięgu ręki o każdej porze i z dowolnego komputera. Comarch ERP iFaktury24 nie wymaga instalowania jakiegokolwiek oprogramowania. Dostęp jest możliwy za pośrednictwem przeglądarki internetowej z poziomu platformy T-MobileCloud. Usługa zapewnia stałe aktualizacje i tym samym zgodność z obowiązującymi przepisami. Przedsiębiorca nie musi martwić się stale zmienianym prawem. Za bezpieczeństwo w Comarch ERP iFaktury24 odpowiedzialne jest m.in. szyfrowanie transmisji 128-bit SSL.

Serdecznie zapraszamy na konferencję MobileStandard 2013, gdzie będzie można usłyszeć między innymi Marka Wcisło przedstawiciela Polskiej Telefonii Cyfrowej.

Zobacz również:

  • Legion Play, czyli przenośna konsola do gier z Androidem od Lenovo