Comba Pioneera z obsługą DivX

Nowe modele systemów kina domowego DVD Pioneera - DCS-323/240 i DCS-333/340 pozwalają wyświetlać filmy w formacie DivX.

Pioneer przedstawił nowe modele systemów kina domowego - DCS-323/240 i DCS-333/340. Modele 232 i 333 są systemami zawierającymi 5 głośników satelitarnych, a modele 240/340 są ich odmianami z wysokimi podłogowymi głośnikami przednimi. Nowe modele również zawierają rozwiązanie 3-Spot Front Surround, umożliwiając przeniesienie tylnych głośników satelitarnych do przodu, co w niektórych przypadkach, pozwala uniknąć kłopotliwego zazwyczaj maskowania przewodów, łączących jednostkę centralną z głośnikami tylnymi. Funkcja 3 Spot Front Surround wykorzystuje specjalną konstrukcję głośników tylnych wykonanych w technologii Direct Diffuse, która rozprasza dźwięk po całym pomieszczeniu używając do tego ścian oraz sufitu.

Zestaw kina domowego Pioneer DCS-340

Zestaw kina domowego Pioneer DCS-340

Ponadto tryb ten korzysta ze specjalnie opracowanych algorytmów przetwarzania dźwięku przez procesor dźwięku, nakładając na dźwięk specjalne opóźnienia i przesunięcia czasowe, w celu uzyskania jak najlepszej jakości brzmienia surround, przy głośnikach tylnych ustawionych przed słuchaczem.

Nowością w porównaniu do modeli ubiegłorocznych jest możliwość odtwarzania plików DivX wraz z plikiem z napisami.

Ponadto modele DCS-333/240 wyposażono w prostą w użyciu funkcję automatycznej kalibracji akustycznej MCACC Pioneera, która po podłączeniu specjalnego mikrofonu do systemu i przeprowadzeniu procedury pomiarowej optymalnie dostraja ustawienia systemu dopasowując brzmienie do akustyki pomieszczenia.

Odczytywane formaty: DVD-Video, DVD-R/DVD-RW, CD-R/CD-RW, Video CD/Super VCD, MP3, WMA, JPEG, DivX.


Zobacz również