Combat Mission: Afrika Korps

Dostępne jest już najnowsze demo kolejnej gry ze sławnej serii Combat Mission. Oparta na zmodyfikowanym silniku graficznym Afrika Korps ma szansę zająć czołową pozycję wśród turowych gier strategicznych.

Gra Combat Mission: Afrika Korps przeniesie nas w czasy II Wojny Światowej na tereny Afryki Północnej, Włoch, Sycylii i Krety, gdzie będziemy mogli

uczestniczyć w największych potyczkach kampanii afrykańskiej (atak hitlerowców na Tobruk, bitwa o Anzio, Kretę).

Gra opiera się na systemie turowym i może w niej uczestniczyć 1 lub 2 graczy. Każda tura to 60 sekund walki na żywo, po czym następuje wydanie kolejnych rozkazów przez gracza i znowu rozpoczyna się nawałnica ognia. Rozkazy kierujemy do pojedyńczego plutonu lub do większych formacji wojsk (łącznie z dywizjami), a efekty można obserwować z poziomu pola walki (wspaniałe, pustynne widoki i bardzo dopracowane modele jednostek i pojazdów).

Armie zaprezentowane w Afrika Korps składają się z wielu narodowości, dzięki czemu mamy możliwość podziwiania tak wielu różnorodnych jednostek pochodzących z Niemiec, USA, Włoch, Wielkiej Brytanii, Kanady, Nowej Zelandii, Australii, Francji, Południowej Afryki oraz Polski.

Demo gry do pobrania z serwisu FTP Gamestar:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?sys=gry&id=1667

Więcej informacji:

http://www.battlefront.com


Zobacz również