Comic Seer - coś dla miłośników komiksów

Wielu użytkowników czyta komiksy na ekranach laptopów lub monitorach. Jaki program jest do tego najlepszy? Trudno jednoznacznie wskazać taką aplikację, warto jednak polecić Comic Seer.

Comic Seer to narzędzie darmowe, które póki co nie ma polskiej wersji językowej, ale jako że wciąż jest rozwijane, być może doczeka się i takiego interfejsu. Najnowsze wydanie nosi numer 2.50.1 i jest dostępne do pobrania na naszej stronie. Twórcy programu chwalą się, że jest to najszybsza aplikacja tego typu na rynku, a oprócz samego przeglądania umożliwia także zarządzanie kolekcjami komiksów. Posiada wsparcie dla formatów .crb i .cbz, a także plików graficznych popularnych typów. Znajdziemy tu także możliwość edycji tagów i opisów każdego komiksu.

Comic Seer - coś dla miłośników komiksów

Comic Seer

Same opcje przeglądania również oferują sporo możliwości - możemy dowolnie zmniejszać i powiększać obraz, decydować, czy ma być wyświetlana jedna czy dwie strony naraz, powiększać wybrany obszar czy też ustalić kolor tła. Interfejs jest na pierwszy rzut oka nieco chaotyczny i musimy przyzwyczaić się do niego, jednak gdy już opanujemy, praca z programem przebiega gładko.