CommView for WiFi 6.2 - narzędzie hakerów i wardriverów

CommView for WiFi 6.2.651 to skaner i analizator sieci bezprzewodowych pracujących w standardach a, b, g i n. Program ten, korzystając z bezprzewodowej karty sieciowej zainstalowanej w komputerze przechwytuje pakiety przesyłane pomiędzy urządzeniami bezprzewodowymi będącymi w jej zasięgu.

CommView for WiFi 6.2 - narzędzie hakerów i wardriverów

CommView for WiFi 6.2

Po wychwyceniu pakietu CommView for WiFi 6.2 poda ci najważniejsze parametry sieci, w której dany pakiet krąży. Dowiesz się więc, z jakiego kanału korzysta wysyłające informacje urządzenie, jaki jest identyfikator sieci i jak silny sygnał. Uwadze skanera nie umkną również takie drobiazgi, jak wielkości ramek, obsługiwane prędkości transmisji i adresy fizyczne kart. Sprawdzisz też rodzaj zabezpieczeń stosowanych do ochrony danych.

Pobierz: CommView for WiFi 6.2.651

CommView for WiFi 6.2 po wykryciu sieci potrafi przechwytywać i analizować pakiety przesyłane pomiędzy urządzeniami. Dzięki temu wprawny administrator będzie w stanie wykryć na przykład oprogramowanie czy sprzęt, który sprawia kłopoty. Funkcja alamowania o różnych zdażeniach może natomist posłużyć do sprawdzenia, czy do kontrolowanej sieci nie podłaczył się nieuprawniony użytkownik.

CommView for WiFi 6.2 umożliwia dekodowanie zaszyfrowanych pakietów za pomocą definiowanych przez użytkownika kluczy WEP lub WPA-PSK. Otwarta architektura pozwala zaś dodać do programu zewnętrzny moduł dekodujący.

Polecamy też: Bandwidth Monitor Lite 2.0.135 - program do pomiaru liczby przesyłanych danych, idealny do sprawdzania wydajności WiFi i przepustowości połączeń blueconnect, iPlus, Play Internet.