Command & Conquer 3 na Xboxa 360 w sklepach

Command & Conquer 3: Tiberium Wars na platformę Xbox 360 jest już na rynku. Gra w wersji na konsolę zbiera jak na razie same dobre recenzje. Nic dziwnego, bo tytuł jest naprawdę potężny...

Kilka tygodni temu na Xbox LIVE Marketplace pojawiła się wersja demonstracyjna Command & Conquer 3: Tiberium Wars. Choć demko zawiera zaledwie kilka misji i map, to szybko podbiło serca graczy.

Wystarczył niespełna miesiąc by program uplasował się na 3 pozycji wśród najczęściej granych gier Xbox LIVE.

"Byliśmy pod ogromnym wrażeniem popularności jaką cieszyło się wśród graczy demo. Nie chcieliśmy ich zawieźć, dlatego zależało nam by pełna wersja gry była dostępna jak najszybciej. Bez względu na to, czy jesteście fanami Command & Conquer, Xboxów, lub wielbicielami gier strategii czasu rzeczywistego, albo po prostu fascynuje was tematyka science fiction, z pewnością docenicie Command & Conquer 3 i z zapartym tchem śledzić będziecie epicką historię opowiedzianą w grze." - powiedział jeden z przedstawicieli EA.

Teraz na graczy czeka już pełna wersja Command & Conquer 3: Tiberium Wars Xbox 360. Tytuł jest dostępny w angielskiej wersji językowej i kosztuje około 230 złotych. Oczywiście zapewnia mnóstwo emocji. Cóż, nazwa zobowiązuje, prawda?