Command & Conquer Generals

Terroryści kontra Chiny i USA.

Terroryści kontra Chiny i USA.

Seria Command & Conquer (w skrócie C&C) jest znana większości miłośników gier strategicznych rozgrywanych w czasie rzeczywistym. Jej najnowsza odsłona przenosi cię w niedaleką przyszłość, gdy świat rozpoczyna wojnę z globalnym terroryzmem.

Do dyspozycji masz trzy frakcje, a dla każdej stworzono osobną kampanię. Są to dwa mocarstwa: USA i Chiny oraz organizacja terrorystyczna ukrywająca się pod nazwą GLA (Global Liberation Army).

Autorzy zadbali, aby każda ze stron konfliktu dysponowała unikalnym zestawem jednostek, co sprawia, że dowodząc wojskami każdej frakcji stosujesz inne taktyki walki. Doskonałym pomysłem jest też rozwój możliwości samego dowódcy. Wprawdzie w grze twojego bohatera - generała - nie reprezentuje żaden model, za to ma on wpływ na kondycję armii, jej zaopatrzenie, jednostki wsparcia i tak dalej.

Jak w prawdziwym wojsku, liczą się znajomości w sztabie.

Command & Conquer Generals

Terroryści zbliżają się do bazy amerykańskiej. Siły lotnicze postawiono w stan gotowości.

Nowoczesny program generujący grafikę 3D zapewnia prawdziwą ucztę dla twoich oczu: w żadnej strategii czasu rzeczywistego eksplozje nie wyglądały tak widowiskowo. Możesz podziwiać wirujących w powietrzu kierowców wybuchających pojazdów, podskakujące na wybojach Hummery i inne detale. Dodajmy do tego patetyczną muzykę i mamy zabawkę na... no właśnie, tu pojawia się problem. Niestety, Generals nie jest grą na długie wieczory. Misje są bardzo proste, a każdą z trzech kampanii można ukończyć w 4-5 godzin.

Wydawca w Polsce Cenega Poland

Informacjehttp://www.cenega.pl

Wymagania sprzętowe CPU 800 MHz, 128 MB RAM, karta graficzna 3D 32 MB

Cena 129 zł

Najniższa cena brak

Ocena 5/5