Command & Conquer: Generals - demo na Maca już dostępne!

Użytkowicy Macintoshy, nareszcie mogą się wcielić w dowódcę jednej z trzech armii walczących ze sobą w strategii czasu rzeczywistego – Command & Conquer: Generals. Demo gry, której oficjalna premiera zaplanowana jest na połowę kwietnia, można już dziś pobrać z naszego serwisu FTP!

Command & Conquer: Generals to kontynuacja niezwykle popularnej serii strategii czasu rzeczywistego (wcześniejsze wersje - Command & Conquer, Red Alert, Red Alert II, Tiberian Sun), która od lipca 1995 roku zdobyła serca ogromnej rzeszy graczy na całym świecie. W rozgrywce możemy wybrać jedną z trzech armii (amerykańska, chińska oraz Armia Globalnego Wyzwolenia) i przeprowadzać nią zażarte bitwy z pozostałymi przeciwnikami na lądzie, wodzie, w powietrzu, zdobywać teren oraz pracować na rozwojem technologii wojennej i własnej bazy wojskowej.

W trybie demonstracyjnym mamy do dyspozycji jedną misję treningową, w której sprawujemy kontrolę na armią amerykańską. Są również dwie, kompletne misje armii chińskiej oraz Armii Globalnego Wyzwolenia (Global Liberation Army).

Wymagania systemowe do uruchomienia Command & Conquer: Generals - komputer z procesorem G4 / 1GHz, system operacyjny Mac OS X 10.2.6, 256 MB pamięci RAM, karta graficzna ATI Radeon 7500 lub Nvidia GeForce2 MX. Gra zajmuje na dysku 1,6 GB i oferuje również możliwość rozgrywki sieciowej (jedynie pomiędzy Macami).

Demo Command & Conquer: Generals do pobrania z naszego serwisu FTP:

Więcej informacji: http://www.aspyr.com


Zobacz również