Command and Conquer 3: Kane's Wrath w przygotowaniu

Firma Electronic Arts podała ostatnio, że trwają pracę nad pierwszym dodatkiem do popularnej gry Command and Conquer 3. Ma on nosić nazwę Kane's Wrath. Jak utrzymują producenci, na fanów czeka sporo niespodzianek.

Kane's Wrath ma być pierwszym oficjalnym dodatkiem do Command and Conquer 3. Przedstawiciel EA, Mike Verdu, twierdzi, że "wydanie rozszerzenia to doskonała okazja aby powrócić do świata Tiberium i na nowo zagłębić się w RTSa wszechczasów".

Jak utrzymują twórcy, w Command and Conquer 3: Kane's Wrath znajdzie się masa nowości. Na fanów czeka przede wszystkim nowa kampania oraz ulepszony interface. Z całą pewnością gracze będą mieli również możliwość wypróbowania wielu niespotykanych wcześniej jednostek. Dodatkowe oddziały pojawią się zarówno wśród piechoty, jak i ciężkich jednostek.

Mike Verdu zdradził kilka szczegółów dotyczących wspomnianej, nowej kampanii. Wiadomo m.in., że akcja rozgrywać się będzie na przestrzeni 20 lat. Historia ma obejmować wydarzenia od odrodzenia Brotherhood of Nod, aż do czasów trzeciej wojny tiberiańskiej.

Wszystko wskazuje na to, że tytuł trafi na półki sklepowe wiosną 2008 roku. Szykuje się więc prawdziwa gratka dla fanów serii. Kane's Wrath trafi na PC oraz Xboxa 360. Czekamy z niecierpliwością...