Commandos 3 demo

Firma Eidos opublikowała wreszcie finalną wersję demonstracyjną oczekiwanej z niecierpliwością trzeciej odsłony znakomitej gry taktycznej pt. Commandos 3: Destination Berlin. Plik dostępny jest do pobrania z naszego serwera FTP.

Pod koniec sierpnia ukazała się wersja demonstracyjna gry, która jak się okazało była tylko wersją testową dema, zawierającą sporo błędów. Na początku tego tygodnia Eidos opublikował wreszcie jego finalną i dopracowaną wersję. Demo oferuje graczom misję treningową oraz jedną misję z pełnej wersji gry, której akcja będzie toczyć się w Centralnej Europie.

W porównaniu do poprzednich części, w trzeciej odsłonie gry znalazły się znacznie mniejsze, ale bardziej szczegółowe mapy wnoszące zdecydowanie więcej akcji w każdą rozgrywkę. W grze zastosowano również nowy silnik graficzny, który niezwykle szczegółowo odwzorowuje elementy otoczenia nadając grze zupełnie nowy wymiar.

W trybie gry pojedynczej Commandos 3 oferuje trzy główne kampanie: Stalingrad, Central Europe i Normandy. W każdej z kampanii znajdziecie zróżnicowane misje, które będą wymagać odmiennych rozwiązań taktycznych, jakich do tej pory w serii jeszcze nie było. Premiera gry planowana jest na październik br.

Plik do pobrania:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?sys=gry&id=1597

Minimalne wymagania sprzętowe:

Microsoft Windows 98SE/2000/XP

Pentium 3 700 Mhz

128 MB RAM Windows 98SE lub 256 MB RAM Windows 2000/XP

karta graficzna 32 MB RAM kompatybilna z DirectX 9

Zalecane wymagania sprzętowe:

Microsoft Windows 98SE/2000/XP

Pentium 4 2.0 GHz

512 MB RAM

Karta graficzna 128 MB GeForce 4ti lub ATI Radeon 9xxx


Zobacz również