Commandos 3 demo

Firma Eidos opublikowała wreszcie finalną wersję demonstracyjną oczekiwanej z niecierpliwością trzeciej odsłony znakomitej gry taktycznej pt. Commandos 3: Destination Berlin. Plik dostępny jest do pobrania z naszego serwera FTP.

Commandos 3 demo

Pod koniec sierpnia ukazała się wersja demonstracyjna gry, która jak się okazało była tylko wersją testową dema, zawierającą sporo błędów. Na początku tego tygodnia Eidos opublikował wreszcie jego finalną i dopracowaną wersję. Demo oferuje graczom misję treningową oraz jedną misję z pełnej wersji gry, której akcja będzie toczyć się w Centralnej Europie.

W porównaniu do poprzednich części, w trzeciej odsłonie gry znalazły się znacznie mniejsze, ale bardziej szczegółowe mapy wnoszące zdecydowanie więcej akcji w każdą rozgrywkę. W grze zastosowano również nowy silnik graficzny, który niezwykle szczegółowo odwzorowuje elementy otoczenia nadając grze zupełnie nowy wymiar.

W trybie gry pojedynczej Commandos 3 oferuje trzy główne kampanie: Stalingrad, Central Europe i Normandy. W każdej z kampanii znajdziecie zróżnicowane misje, które będą wymagać odmiennych rozwiązań taktycznych, jakich do tej pory w serii jeszcze nie było. Premiera gry planowana jest na październik br.

Plik do pobrania:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?sys=gry&id=1597

Minimalne wymagania sprzętowe:

Microsoft Windows 98SE/2000/XP

Pentium 3 700 Mhz

128 MB RAM Windows 98SE lub 256 MB RAM Windows 2000/XP

karta graficzna 32 MB RAM kompatybilna z DirectX 9

Zalecane wymagania sprzętowe:

Microsoft Windows 98SE/2000/XP

Pentium 4 2.0 GHz

512 MB RAM

Karta graficzna 128 MB GeForce 4ti lub ATI Radeon 9xxx