Commandos Battle Pack - demo dla Mac OS X do pobrania!

Firma Feral Interactive udostępniła wersję demonstracyjną zestawu "Commandos Battle Pack", popularnej, taktycznej gry akcji, rozgrywającej w realiach II Wojny Światowej, w wersji dla systemów Mac OS X.

Commandos 3 - Destination Berlin

Commandos 3 - Destination Berlin

W "Commandos Battle Pack" wcielamy się w rolę dowódcy elitarnej jednostki komandosów, która za linią wroga (zarówno na terenie Europy, jak i w rejony Pacyfiku) wykonuje szereg niebezpiecznych misji. Każdy członek ekipy może się poszczycić wyjątkowymi umiejętnościami, które przydadzą się na polu walki.

"Commandos Battle Pack" to zestaw gier Commandos 2 i Commandos 3. Grywalne demo zostało wzięte z trzeciej odsłony gry i poza jedną pełną misją zawiera odpowiedni tutorial, który pomoże nam przebrnąć przez szereg ustawień i opcji. W misji z wersji demo będziemy mieli okazję powstrzymać Nazistów wywożących dzieła sztuki opancerzonym pociągiem.

Aby zagrać w Commandos Battle Pack należy posiadać komputer z procesorem G4, 867 MHz, 256 MB pamięci, kartę graficzną ATI lub NVIDIA z 32 MB pamięci VRAM oraz system operacyjny Mac OS X 10.2.

Demo Commandos Battle Pack do pobrania

Więcej informacji: Feral Interactive


Zobacz również