Commandos - sprawdź, co przyniesie nowe wcielenie gry!

W sieci pojawił się amatorski film z prezentacji najnowszej odsłony kultowej serii gier "Commandos". Spodziewaną jeszcze w tym roku grę "Commandos: Strike Force" producent charakteryzuje jako 'tactical action shooter', co oznacza, że w nowej edycji kultowy przebój straci większość elementów strategicznej rozgrywki.

Choć film, który możecie pobrać z naszego serwera FTP, jest słabej jakości i zawiera tylko fragmenty reklamówek oraz prezentacji gry widać gołym okiem zmiany szykujące się w kultowej serii. Poza zmianą przynależności gatunkowej w nowej odsłonie Commandosa będzie można prowadzić wieloosobowe rozgrywki w Sieci, w których będzie mogło brać udział do ośmiu graczy jednocześnie.

Podobnie jak we wcześniejszych tytułach z serii 'Commandos', akcja 'Strike Force' będzie toczyć się w okresie II Wojny Światowej i będzie oferować trzy połączone fabularnie kampanie rozgrywane na terenie Francji, Norwegii i Rosji. W trakcie kampanii gracz może wcielić się jedną z trzech dostępnych w grze postaci - przedstawiciela zielonych beretów, snajpera lub szpiega. Każda z nich dysponuje odmiennymi umiejętnościami i wymaga innego stylu rozgrywki. W trakcie kampanii będziemy mieli okazję zapoznać się ze wszystkimi postaciami, ponieważ gracze będą mogli do każdej misji wybrać tę postać, której umiejętności najlepiej sprawdzą się w konkretnej misji.

Środowisko gry ma być 'otwarte i nieliniowe' co oznacza, że będzie wiele odmiennych sposobów na ukończenie każdej z misji. W grze nie zabraknie również okazji do wypróbowania zdolności taktycznych gdyż jak zapewnia wydawca, do dyspozycji graczy zostaną oddane bomby czasowe, które pomogą nam niszczyć cele i odwracać uwagę wroga, a także noże do 'cichej eliminacji'. W trakcie gry będzie można również skorzystać z pomocy liczebniejszych oddziałów wojsk sprzymierzonych.

Gra przygotowywana jest przez Pyro Studios, a zostanie wydana w tym roku w wersjach na PC, PS2 i Xbox.

Commandos: Strike Force Movie


Zobacz również