Company of Heroes 3 - kampania zapowiada się świetnie. Zobacz nowy gameplay

Jeszcze w tym roku będziemy mogli zagrać w Company of Heroes 3. Zobacz nowy gameplay, który pokazuje kampanię fabularną.

Company of HEroes 3 (fot. SEGA)

Akcja Company of Heroes 3 ponownie zabierze nas na front II wojny światowej. W tej odsłonie serii trafimy do Włoch oraz Afryki Północnej. Gra zadebiutuje na rynku jeszcze w tym roku, jednak nie jest znana dokładna data premiery. Twórcy udostępnili nowy materiał, w którym możemy bliżej przyjrzeć się rozgrywce, a konkretnie kampanii fabularnej.

Co ważne, twórcy skupiają się na tym, aby gra dostosowywała się do naszej rozgrywki. Poszczególne misje mają się różnić między sobą w zależności od tego, jakie decyzje podejmiemy w trakcie rozgrywki. Poszczególne zadanie będą się także mocno różnić między sobą. W niektórych przypadkach naszym głównym celem będzie zmuszenie wroga do opuszczenia okupowanego terenu, natomiast w innych będziemy musieli odzyskiwać cenne ładunki lub niszczyć składy broni i amunicji. Właśnie to zróżnicowanie misji może być kluczem do sukcesu w przypadku Company of Heroes 3.

Zobacz również:

  • Company of Heroes 3 z datą premiery. Zawartość wydania robi wrażenie
  • Company of Heroes 3 Pre-alpha za darmo. Sprawdź, jak dołączyć
  • Age of Empires 4 zmierza na konsole? To bardzo możliwe

Twórcy postanowili się także skupić na tych mniej znanych i wyeksploatowanych momentach II wojny światowej, które poznamy wraz z historycznymi, wielkimi bitwami.

Chcemy opowiedzieć te małe historie, te małe ludzkie historie, pomiędzy tymi większymi historycznymi wydarzeniami masowych starć toczących się na "kultowych" polach bitew.

David Milne, projektant z Relic Entertainment podkreśla także, misje zostały zaprojektowane w taki sposób, aby stanowiły odpowiednie wyzwanie i były możliwe do ukończenia bez względu na to, jakie frakcje, kompanie i jednostki wybraliśmy.

Zobacz także: Dying Light 2: Stay Human – 10 rzeczy, które musisz wiedzieć przed premierą