Company of Heroes w Platynowej Kolekcji

CD Projekt donosi, że już wkrótce znana seria wydawnicza Platynowa Kolekcja zostanie wzbogacona o nowe, rewelacyjne hity. Z początku można odnieść wrażenie, że to kolejny pusty tekst marketingowy. Wystarczy jednak spojrzeć na pierwszy tytuł, jaki ujawnił dystrybutor i... Zobaczcie sami.

Wiadomo już, że pierwszy z nowych tytułów, które trafią do Platynowej Kolekcji, to rewelacyjna strategia Company of Heroes: Kompania Braci.

Akcja Company of Heroes osadzona jest w czasach II wojny światowej. Trzon fabuły stanowią perypetie Kompanii Able, od czasu pamiętnego desantu w Normandii, po walki w głębi Europy.

Rozbudowana kampania dla pojedynczego gracza przedstawia działania wojenne na całym zachodnim froncie najkrwawszej wojny w historii ludzkości. Wariant gry wieloosobowej umożliwi sprawdzenie talentu strategicznego w rywalizacji z innymi graczami.

W grze nie zabraknie widowiskowych scen i dynamicznych walk różnorodnych jednostek. Zachowanie żołnierzy zostało odwzorowane w najdrobniejszych szczegółach. Wystrzeliwane przez nich pociski na stałe zmieniają scenerie gry i dają możliwość zburzenia niemal każdego elementu otoczenia. Wszystko to za sprawą zaawansowanego silnika graficznego Essence Engine.

Gra w serii Platynowa Kolekcja zostanie wydana już w tym miesiącu, w sugerowanej cenie 59,90 złotych i polskiej, kinowej wersji językowej.


Zobacz również