Complete System Tuneup 2.0: centrum sterowania i oczyszczania Windows

Zapewniany przez Complete System Tuneup szybki dostęp do funkcji i programów systemowych zaoszczędzi czas w trakcie codziennej pracy, a narzędzia do oczyszczania Windows sprawią, że system będzie się szybko uruchamiał i sprawnie działał.

Complete System Tuneup 2.0: centrum sterowania i oczyszczania Windows

Complete System Tuneup 2.0

Cena: bezpłatny

Informacje: www.cilsoftware.hostoi.com/cstuneup.htm

Complete System Tuneup to aplikacja ułatwiająca zarządzanie komputerem. Na jej kartach zebrano najważniejsze i najczęściej używane funkcje systemowe oraz programy narzędziowe. Korzystając z programu, nie trzeba przekopywać się przez wielopoziomowe menu Windows i tracić czas na szukanie potrzebnych narzędzi. Wszystko dostępne jest za pomocą jednego kliknięcia. Funkcje zostały podzielone na grupy - dla zwykłego użytkownika oraz zaawansowane.

Program pomoże również oczyścić Windows ze zbędnych danych. Kasuje internetowe i systemowe pliki tymczasowe, historię używania przeglądarek (nie ogranicza się przy tym do Internet Explorera), listę ostatnio otwieranych dokumentów. Usuwa również pliki cookies, raporty błędów rejestru i czyści pamięć podręczną miniatur plików. Za pomocą Complete System Tuneup można również kontrolować skróty i foldery w menu startowym oraz programu uruchamiane wraz ze startem Windows.

Complete System Tuneup ma polską wersję językową, którą włącza się podczas pierwszego uruchomienia aplikacji. Tłumaczenie wykonane najprawdopodobniej automatycznie przez komputerowego tłumacza bądź internetowy serwis jest jednak tak niskiej jakości, że lepiej pozostawić interfejs angielski.

Pobierz: program Complete System Tuneup