CompuLab Trim Slice H - komputer o objętości 0,3 litra

Firma CompuLab wprowadziła do swojej oferty dwa cechujące się wyjątkowo niewielkimi wymiarami stacjonarne komputery noszący oznaczenia Trim Slice H i Trim Slice H250. Oba zbudowane zostały w oparciu o układ Tegra 2 Nvidii.

Firma CompuLab specjalizuje się w produkcji komputerów jednopłytkowych computer-on-module (COM) oraz komputerów charakteryzujących się bardzo niewielki wymiarami.

Jej najnowsza propozycja to dwa dwa miniaturowe "pecety" noszące oznaczenia Trim Slice H i Trim Slice H250. Oczywiście oba charakteryzują się niewielkimi wymiarami, które w ich przypadku wynoszą 130 x 95 x 25 mm. Wewnątrz urządzeń zainstalowano układ Nvidia Tegra 2, który współpracuje z 1 GB pamięci DDR2-667. Użytkownik może ponadto liczyć na 250-gigabajtowy 2,5-calowy dysk twardy (dotyczy tylko modelu H250), moduły Gigabit Ethernet, 802.11 b/g/n WiFi i Bluetooth 2.0, cztery porty USB 2.0, slot kart SD oraz możliwość przesłania sygnału wideo do monitora za pomocą wyjścia DVI i HDMI.

Zobacz również:

  • Darmowe gry na PC, PlayStation oraz Xbox. Sprawdź najnowsze okazje [27.01.2022]

Model Trim Slice H, do którego należy we własnym zakresie dokupić dysk twardy (lub SSD), został wyceniony na 279 USD, zaś jego towarzysz na 319 USD.

Do wspomnianych cen trzeba doliczyć również koszty przesyłki, cło i VAT.

Więcej informacji znajdziecie pod tym adresem.