Condition Zero w marcu

Już wkrótce do zachodnich sklepów trafi Counter-Strike: Condition Zero - kontynuacja jednej z najpopularniejszych gier, przeznaczonych do rozgrywek w sieci.

Nowa gry z serii Counter-Strike powstała dzięki współpracy studia Valve i Turtle Rock Studios. Wraz z nową kampanią dla trybu gry pojedynczej wprowadza również wiele usprawnień i nowych opcji do rozgrywek wieloosobowych. Początkowo gra miała ukazać się jeszcze w 2003 r, jednak ze względu na chęć dopracowania produktu, termin jej premiery został przesunięty. Ostatecznie Counter-Strike: Condition Zero ma trafić do zachodnich sklepów 26 marca br.

W kampanii dostępnej w trybie gry pojedynczej rozpoczniesz krucjatę przeciwko kolumbijskim kartelom narkotykowym. W trakcie rozgrywki na graczy czeka około 20 etapów, opatrzonych serią przerywników filmowych. Walcząc przeciwko narkotykowym bossom, będziesz uwalniał więźniów i wysadzał fabryki oraz magazyny. W ekwipunku ma się pojawić kilka oryginalnych drobiazgów, w tym miniperyskop, dzięki któremu niezauważony sprawdzisz, co dzieje się za rogiem.

Akcja gry będzie toczyć się w kilku różnych środowiskach. Będziemy walczyć w gęstej dżungli, na pustyni, na terenach arktycznych i w miastach. Ponadto w grze będzie dostępny nowy tryb "kariery", w którym w serii pojedynków zmierzymy się z siłami kierowanymi przez AI czyli (Official Counter-Strike Bot). Na początku rozgrywek w tym trybie, gracze będą mieli do dyspozycji ograniczone zasoby broni i sterowanych przez AI towarzyszy, które w miarę czynionych postępów będą rozszerzane.


Zobacz również