Condition Zero – w marcu także Polsce

Cenega wyda w Polsce Counter Strike: Condition Zero - nowe wcielenie jednej z najpopularniejszych gier do rozgrywek sieciowych na świecie. Co ważniejsze polska premiera gry planowana jest w tym samym czasie, co na zachodzie.

Condition Zero to połączenie najpopularniejszej, internetowej gry FPP z doskonałą rozgrywką jednoosobową. Counter-Strike, Condition Zero zawiera sześć epizodów gry jednoosobowej, trzy odmienne tryby rozgrywki wieloosobowej i wiele dodatków. Condition Zero to również zupełnie nowe rodzaje broni, takie jak ciężki karabin M-60, wyrzutnia rakiet LAW, koktajle Mołotowa czy flary.

Akcja gry będzie toczyć się w kilku różnych środowiskach. Będziemy walczyć w gęstej dżungli, na pustyni, na terenach arktycznych i w miastach. Ponadto w grze będzie dostępny nowy tryb "kariery", w którym w serii pojedynków zmierzymy się z siłami kierowanymi przez AI czyli (Official Counter-Strike Bot). Na początku rozgrywek w tym trybie, gracze będą mieli do dyspozycji ograniczone zasoby broni i sterowanych przez AI towarzyszy, które w miarę czynionych postępów będą rozszerzane. W sumie gra oferuje 75 scenariuszy i 225 zadań do wykonania.

Counter Strike: Condition Zero zostanie wydany w angielskiej wersji językowej i będzie dostępny w naszym kraju prawdopodobnie od 30 marca 2004 r. w cenie 149,90 zł.


Zobacz również