Constantine - już w sklepach!

Do sklepów w całej Polsce trafiła dziś gra "Constantine" - adaptacja przeboju kinowego o tym samym tytule z Keanu Reevesem w roli głównej.

Fabuła gry "Constantine" powstała na podstawie filmu o tym samym tytule, w którym główną rolę zagrał Keanu Reeves. Dzięki temu, gracze mogą teraz samodzielnie przeżyć starcie z demonami w lokacjach wiernie odtworzonych z planu filmowego.

Podczas rozgrywki wcielimy się Johna Constantine'a, który dotarł do piekła i zdołał z niego powrócić. Zdobyte podczas tej niesamowitej podróży doświadczenia John wykorzystuje, aby pomóc pewnej policjantce starającej się wyjaśnić przyczyny samobójstwa siostry. Wkrótce dochodzenie to przenosi ich w świat pełen demonów i aniołów, który istnieje pod iluzoryczną powierzchnią Los Angeles. Warto też zaznaczyć, że w grze wykorzystano wizerunki aktorów występujących w filmie. Gracze będą mogli spotkać, więc cyfrowe wersje Keanu Reevesa, Tildy Swinton, Gavina Rossdale'a i Maxa Bakera.

Gra oferuje 14 poziomów, których akcja będzie się toczyć zarówno na powierzchni Ziemi jak i pod nią - w piekle. Do dyspozycji graczy oddano znany z filmu arsenał broni i gadżetów, które znakomicie nadają się do walki z demonami i innym piekielnymi istotami. Wśród nich znajdzie się np. święty obrzyn, gwoździe, którymi ukrzyżowano świętych, święta strzelba, czy Miotacz Ognia Smoczy Dech.

Gra trafi do sprzedaży na 3 płytach CD, w kinowej wersji językowej, w cenie 99,90 zł.


Zobacz również