Construction Machines 2016, Helicopter: Natural Disasters oraz Truck Mechanic 2015 - wkrótce premiera!

CDP.pl ma przyjemność ogłosić, że 16 kwietnia 2015, dzięki współpracy z PlayWay S.A., do sklepów w całej Polsce trafią trzy premierowe gry - Construction Machines 2016, Helicopter: Natural Disasters oraz Truck Mechanic 2015.

Pierwszym tytułem, który CDP.pl dystrybuuje w Polsce dzięki współpracy z PlayWay S.A. jest Car Mechanic Simulator 2015, czyli kontynuacja wielkiego hitu z zeszłego roku, wsparta środkami wiernych fanów w serwisie Kickstarter. Gra jest do 15 kwietnia dostępna na wyłączność w sieci sklepów Biedronka w cenie 39,99 zł. Więcej informacji o akcji pod adresem:http://www.biedronka.pl/pl/gry-2-04

Nowe gry to zróżnicowana oferta dla fanów symulatorów. Construction Machines 2016 spodoba się graczom, którzy marzą o wznoszeniu budowli i własnej firmie, Helicopter: Natural Disasters to natomiast pozycja dla urodzonych ratowników i pilotów, a Truck Mechanic 2015 to druga, po Car Mechanic Simulator 2015, doskonała gra dla osób, które kochają „grzebanie” pod maskami pojazdów.

Construction Machines 2016

Zostań szefem firmy budowlanej - wyburzaj stare domy, wyrównuj teren, wylewaj fundamenty i wznoś nowe budynki. Siądź za kierownicą przeróżnych maszyn budowlanych - od zwykłych wywrotek i koparek po olbrzymie dźwigi i żurawie. Zdobywaj kontrakty i zarabiaj pieniądze, aby rozwijać swoją firmę, kupować lub ulepszać maszyny. Wysiądź z szoferki i korzystaj z narzędzi, materiałów wybuchowych, aby wyburzać budynki lub naprawiać uszkodzone maszyny. Obserwuj jak rośnie Twoja firma, jak dostajesz coraz trudniejsze zlecenia i odblokowujesz nowe lokacje.

Helicopter: Natural Disasters

Symulator lotu, w którym gracz zostaje pilotem śmigłowca ratunkowego. Będzie musiał zmierzyć się z konsekwencjami katastrof naturalnych w ponad 30 wymagających i złożonych misjach. Edycja 2015 zawiera całkowicie nowe obszary, system wielozadaniowych misji, wypełnionych zdarzeniami losowymi. Ponadto oprócz pilotowania helikopterów, gracz będzie miał w wersji 2015 możliwość prowadzenia samochodów i motorówek.

Truck Mechanic 2015

Teraz możesz sprawdzić się w roli właściciela serwisu ciężarówek. Pracuj nad ogromnymi maszynami, poznawaj z czasem ich budowę i zasady napraw. Gra Truck Mechanic 2015 w unikatowy sposób przedstawia codzienne realia funkcjonowania serwisu ciężarówek. Przygotuj się na przygodę z imponującymi zabawkami dla prawdziwych dużych chłopców!

Każda gra jest już dostępna w CDP.pl w przedsprzedaży.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: