Contra: The Guns Nomads - gra na poniedziałek

Contra: The Guns Nomads to gra zręcznościowa. Przedstawia bardzo pesymistyczną wizję świata zdegradowanego przez nanoroboty. Wcielamy się więc w samotnego najemnika, który wykonuje niebezpieczne zadania na terenie Arizony i... ratuje naszą planetę przed totalną zagładą.

Zapraszamy także do pobrania innych gier dnia:

Pacxon

Contra

Naruto Game

Zobacz wszystkie gry dnia!

Contra: The Guns Nomads prezentuje nam ciekawą wizje przyszłości. Rozwój technologii staje się przyczyną katastrofy. Wszechobecne nanoroboty doprowadzają do wielkiego chaosu. Stany Zjednoczone Ameryki Północnej dzielą się i powstaje wiele niezależnych państewek kierowanych przez lokalne milicje. Rząd federalny jest zbyt słaby, by odzyskać kontrolę nad zbuntowanymi stanami. Pojawiają się świetnie wyszkoleni i uzbrojeni najemnicy, którzy w imię zjednoczenia walczą z buntownikami.

W Contra: The Guns Nomads gracz wciela się w jednego z najemników. Do dyspozycji dostajemy pokaźny arsenał różnorodnej broni oraz pancerz, który sam się naprawia. Wykonujemy kolejne zadania, które w większości przypadków polegają na eliminacji bojowników. Po kilku akcjach i uzbieraniu środków na odpowiednią broń możemy wykonywać zadania główne, które posuwają akcję do przodu. Za każdą wykonaną misję, oprócz pieniędzy, otrzymujemy punkty reputacji.

Zobacz również:

  • Contra - powrót kultowej gry. Sprawdź, skąd pobrać za darmo

Zapraszamy do pobrania Contra: The Guns Nomads