Contra w nowej wersji zapowiedziana przez Konami

Pamiętacie słynną grę Contra znaną jeszcze ze starych konsol? Jeśli tak, to zapewne ucieszy Was wiadomość, że Konami zapowiedziało właśnie kolejną grę z tej słynnej serii.

Contra powraca? Wszystko wskazuje na to, że tak.

Contra powraca? Wszystko wskazuje na to, że tak.

Polecamy:

Na konferencji prasowej zorganizowanej z okazji rozpoczynających się niebawem targów E3, Konami zaprezentowało trailer nowej gry z serii Contra. Na filmie nie widać zbyt wiele, jednak jedno jest pewne - Contra z pewnością jest już w produkcji.

Na razie nie podano zbyt wielu szczegółów dotyczącej nowej odsłony. Konami zamierza jednak przyłożyć się do tego tytułu podobnie jak do Castlevania: Lords of Shadow. Możemy się więc spodziewać profesjonalnie stworzonej gry z dużym budżetem.

Przypomnijmy, że ostatnią grą osadzoną w świecie Contry był Hard Corps: Uprising na platformę Xbox 360 oraz PlayStation 3. Co więcej, obecnie trwają także prace nad podobnym tytułem na platformę 3DS.

Czekamy na więcej informacji o nowym tytule. Bardzo prawdopodobne, że pojawią się one na tegorocznym E3. Nie ukrywam, że w pełni dopracowana Contra byłaby jedną z tych produkcji, po które sięgnąłbym w pierwszej kolejności. Głównie z uwagi na spory sentyment:-)