Control na nowym, fabularnym zwiastunie

Control - najnowsza produkcja studia Remedy Entertainment, otrzymała kolejny zwiastun, tym razem skupiający się na fabule gry.

O tym, że w Remedy potrafią opowiadać mroczne i mocne historie nie trzeba nikogo przekonywać. Control pod tym względem pozostawało do tej pory zagadką, twórcy prezentowali nam liczne materiały dotyczące samej rozgrywki, ale na temat fabuły nie dowiedzieliśmy się zbyt wiele. Co nieco w tym aspekcie rozświetla nam najnowszy zwiastun fabularny, opublikowany przez serwis Gamespot.

Jak widać, szykuje nam się mocna i zakręcona historia. Trzeba przyznać, że z każdym kolejnym materiałem Control wygląda coraz lepiej. Dla przypomnienia, w grze wcielamy się Jesse Faden, która trafia do tzw. "Najstarszego Domu" i mimowolnie staje na czele tajnej agencji o nazwie Federalne Biuro Kontroli. Okazuje się bowiem, że "Najstarszy Dom" został zaatakowany przez nieznane siły i tylko bohaterka może stawić im czoła i rozwikłać zagadkę tego niezwykłego budynku.

Zobacz również:

  • Diablo 4 - premiera, zwiastun, rozgrywka. Sprawdź, co wiemy [27.07.2021]
  • GeForce RTX 3080 vs Radeon RX 6800 XT - porównanie 30 gier

Jeśli zaintrygował was dzisiejszy zwiastun fabularny i jesteście ciekawi jak wygląda walka, eksploracja i zadania poboczne w Control, to tutaj możecie zobaczyć obszerny materiał z rozgrywką.

Już za niespełna miesiąc będziemy mogli się przekonać czy najnowsza gra studia Remedy Entertainment dołączy do grona tak znakomitych produkcji jak Max Payne czy Alan Wake. Control zadebiutuje 27 sierpnia, na PlayStation 4, Xbox One i PC.

źródło: gamespot.com