Control od Remedy Entertainment na klimatycznym zwiastunie premierowym

Najnowsza gra studia Remedy Entertainemnt zadebiutuje już za niespełna tydzień. Twórcy z tej okazji przygotowali dla nas premierowy zwiastun.

W ostatnich tygodniach regularnie otrzymywaliśmy materiały z najnowszej produkcji Remedy Entertainment (Max Payne, Alan Wake, Quantum Break) - Control. Dowiedzieliśmy się m.in. jak wygląda wstęp do gry oraz zadania poboczne i walka z bossem. Nie zabrakło również materiałów na temat dość pokręconej fabuły.

Dziś z kolei otrzymaliśmy ostateczny zwiastun premierowy, który zbiera wszystko w jedną całość i ma nas zachęcić do sięgnięcia po najnowszą produkcję studia Remedy Entertainment.

W Control śledzimy losy Jesse Faden, która dość niespodziewanie staje na czele tajnej agencji o nazwie Federalne Biuro Kontroli. Jej zadaniem jest uporanie się z nieznanymi siłami, które przejęły kontrolę na siedzibą agencji - "Najstarszym Domem". Z dotychczas ujawnionych informacji wiemy, że w grze nie zabraknie ciekawych postaci, zawiłej fabuły i dynamicznej walki. W tej ostatniej pomoże nam wyjątkowa broń, która nie tylko potrafi zmieniać kształt, ale również swoje właściwości. Na przykład, może ona sprawić, że nasza bohaterka otrzyma zdolność telekinezy.

Premiera Control odbędzie się już 27 sierpnia na PlayStation 4, Xbox One i PC.