Copa America w serwisie YouTube

Portal YouTube pokaże bezpośrednie transmisje z meczów najważniejszego turnieju piłkarskiego Ameryki Południowej - Copa America. 43. edycja turnieju startuje 1 lipca. Wystąpi w niej 12 reprezentacji narodowych, głównie z Ameryki Łacińskiej.

YouTube przeprowadzi transmisję z meczów Copa America

Polecamy:

YouTube przeprowadzi transmisje na żywo, które będą dostępne w ponad 50 krajach na całym świecie. Relacje z 26 meczów będzie można obejrzeć na specjalnym kanale poświęconym turniejowi Copa America.

Co najważniejsze, za transmisję nie trzeba będzie płacić, a wśród krajów, gdzie kanał będzie dostępny, znalazła się także Polska.

Zobacz również:

  • Telewizor TCL C64, czyli świetna jakość obrazu w przystępnej cenie
  • Albo płacisz, albo oglądasz reklamy. Youtube zabiera się za adblockery

Oprócz transmisji z samych meczów, na kanale będzie można także zobaczyć najciekawsze fragmenty z poszczególnych spotkań, reportaże na temat poszczególnych drużyn, wywiady z zawodnikami oraz trenerami, a także wspomnienia z poprzednich edycji Copa America.

Copa America 2011 odbędzie się w dniach 1-24 lipca w Argentynie. Poza drużynami z Ameryki Łacińskiej, do turnieju zaproszono także Kostarykę oraz Meksyk. Gospodarze wystąpią w swoim najsilniejszym składzie. Zobaczymy więc Lionela Messiego, Carlosa Téveza oraz weterana Javiera Zanettiego.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: