CopyToDVD 3 będzie obsługiwał dwuwarstwowe DVD

Wkrótce na rynku pojawi się kolejna po Nero Burning ROM aplikacja do zapisu płyt CD i DVD, oferująca obsługę nośników dwuwarstwowych DVD+R DL (Dual Layer). Będzie nią CopyToDVD 3 autorstwa firmy VSO-Software.

Zakres obsługiwanych przez CopyToDVD 3 formatów będzie zatem zawierał następujące pozycje: CD-R, CD-RW, HD-Burn, DVD-R, DVD-RW, DVD-RAM, DVD+R, DVD+RW oraz DVD+R9, czyli DVD+R DL. Będzie to zatem kolejny po Nero Burning ROM program oferujący zapisanie blisko 8,5 GB danych na pojedynczym nośniku DVD.

Lista zmian w CopyToDVD 3 jest dość pokaźna. Poza wspomnianym już dodaniem obsługi formatu DVD+R DL, odświeżeniu poddano interfejs aplikacji, który teraz zbliżony będzie stylistyką do systemu operacyjnego Microsoft Windows XP. Nie zapomniano także o poszerzeniu listy kompatybilnych nagrywarek. Znajdziemy tam również nowy odtwarzacz multimediów, moduł do backupowania danych, nowe tryby kopiowania oraz poprawioną obsługę dodatkowych wtyczek i współpracę z zainstalowanymi już na dysku użytkownika, podobnymi aplikacjami.

Według zapewnień VSO-Software, program CopyToDVD 3 powinien się ukazać w sprzedaży pod koniec marca w cenie 39,99 EUR. Warto przy okazji wspomnieć, iż dostępna będzie również jego polska wersja językowa.

Więcej informacji: http://www.vso-software.fr


Zobacz również