Coraz więcej informacji o filmie Max Payne

Znane jest już nazwisko kandydata na główną rolę w filmie opartym o grę Max Payne. Jakby tego było mało, w sieci pojawiła się informacja o osobach odpowiedzialnych za reżyserię i scenariusz.

Główną rolę filmie ma zagrać Mark Wahlberg. Aktor znany jest między innymi z głównych ról w takich filmach jak "Planeta Małp" czy "Strzelec". Tym ostatnim udowodnił, że potrafi świetnie odegrać rolę zimnokrwistego "outsidera". Za wybraniem Wahlberga do tej roli przemawia jeszcze jego wygląd. Aktor jest bowiem całkiem podobny do postaci z gry.

Oprócz informacji o najpewniejszym kandydacie na główną rolę, sieć obiegły także plotki o innych nazwiskach związanych z filmem. Reżyserem ma być John Moore, który odpowiedzialny był on wcześniej między innymi za takie produkcje jak "Za linią wroga" czy remake filmu "Omen".

Autorem scenariusza jest Beau Thorne. Fabuła filmu będzie nawiązywać do pierwszej części gry czyli do wątku związanego z morderstwem rodziny Maxa Payne'a.

Niestety, nie wiemy jeszcze na kiedy zaplanowana została premiera filmu. Miejmy nadzieję, że nie będziemy musieli zbyt długo czekać...


Zobacz również