CorelDRAW Graphics Suite dla studentów

Aplikacje CorelDRAW Graphics Suite PL 11 i 12 znalazły się w nowej ofercie licencyjnej firmy Corel dla szkół, uczelni wyższych oraz instytucji użyteczności publicznej. Dzięki temu instytucje te będą mogły nabyć grupowe licencje na wspomniane oprogramowanie po atrakcyjnej cenie.

Szkoła, która zdecyduje się na zakup licencji grupowej na CorelDRAW Graphics Suite 12 PL, otrzyma zestaw startowy dla 15+1 stanowisk oraz komplet nośników w cenie 279 EURO. Tyle samo będzie kosztowało rozszerzenie licencji na kolejne 30 stanowisk (w tej opcji nie ma zestawu nośników).

Na podobnych warunkach będzie można zamówić licencję grupową na program CorelDRAW Graphics Suite 11 PL. Do zestawu startowych licencji tej aplikacji dodawany jest także zestaw podręczników do programów CorelDRAW, Corel R.A.V.E. i Corel PHOTO-PAINT.

Wersje akademickie programu CorelDRAW (czyli zarówno wersje pudełkowe jak i licencje) sa dostępne do nabycia dla akredytowanych szkół publicznych i prywatnych różnych szczebli, uczniów i studentów, nauczycieli, jednostek nadrzędnych dla instytucji akademickich, szpitali, bibliotek, muzeów oraz organizacji charytatywnych/religijnych, prowadzących niekomercyjną działalność.


Zobacz również