Counter Strike 2 - beta testy. Jak się dostać?

Beta testy Counter Strike 2 już trwają. Jak można wziąć w nich udział? Gdzie znaleźć zaproszenie?

Counter Strike 2 (Valve)

Valve oficjalnie zaprezentowało Counter Strike 2. Tym samym, rozpoczęły się zamknięte beta testy gry. Co zawierają oraz jak się do nich dostać?

Zawartość beta testów Counter Strike 2

Aktualnie beta testy Counter Strike 2 nie zawierają pełnego zestawu nowości, jakie pojawią się w grze. W pierwszych dniach lub tygodniach wszyscy gracze, którzy dostali się do programu, będą mogli sprawdzać Deathmatch oraz nierankingową rywalizację na Dust2. W kolejnych tygodniach Valve ma sukcesywnie rozszerzać zawartość.

Zobacz również:

Kto może wziąć udział w testach Counter Strike 2?

Tutaj praktycznie wszystko zależy od Valve. Gracze wybierani są do testów na podstawie kilku kryteriów. Mowa tutaj m.in. o ostatnim czasie spędzonym w grze na oficjalnych serwerach Valve, współczynniku zaufania czy statusu konta Steam. W oficjalnym ogłoszeniu przeczytamy:

Beta testy potrwają prawdopodobnie aż do premiery pełnej wersji, czyli w okolicach lata tego roku. W trakcie ich trwania kolejni gracze mają być zapraszani do rozgrywki.

Jedyną grupą, która nie ma co liczyć na zaproszenie do testów, ale także nie zagrają w pełną wersję gry to osoby, które zostały wcześniej zbanowane. Blokada automatycznie przechodzi na kolejną wersję.

Każdy, kto został wybrany, otrzyma stosowne powiadomienie w menu gry. Tam pojawi się przycisk ENROLL, który sprawi, że będziemy mogli pobrać aktualizację. Następnie o opcjach wystarczy wybrać Limited Test.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: