Counter-Strike Source na ESWC 2007

Wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów Counter-Strike'a. Jednym z turniejów pobocznych, jakie odbędą się przy okazji tegorocznego ESWC Poland 2007 by AMD, będzie Counter-Strike Source. Szczegóły poniżej.

Counter-Strike Source na ESWC 2007

Patrząc na polską scenę turniejową można odnieść wrażenie, że CSS jest dyskryminowany. Następca Counter-Strike'a 1.6 często uznawany jest za "niegrywalny" i "nie nadający się do gry turniejowej". Z tego powodu większość organizatorów imprez gamingowych stawia na wersję 1.6.

Na szczęście nie wszyscy. Dzięki poznańskiej firmie ProData.pl już 28 kwietnia odbędzie się turniej Source'a ProData CSS Cup. Zapisy już ruszyły.

Aby uczestniczyć w zabawie wystarczy wpłacić wpisowe w wysokości 50 zł od drużyny i wysłać zgłoszenie na odpowiedni e-mail. Zapisy zakończą się 21 marca (sobota). W tym samym dniu podany zostanie system rozgrywania meczów.

Pierwsze spotkania powinny odbyć się w poniedziałek, 24 marca. Na finały LANowe ESWC 2007 zakwalifikuje się sześć najlepszych drużyn.

Wielki Finał odbędzie się 28 kwietnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, ul. ul. Głogowska 14, pawilon 15C. Organizatorzy przewidują atrakcyjne nagrody.

Więcej informacji pod tym adresem.