Crash Bandicoot 4: It’s About Time oficjalnie. Kultowa seria powróci już w październiku

Activision oficjalnie zapowiedziało dzisiaj nową odsłonę serii Crash Bandicoot. Najnowsze przygody kultowego bohatera zadebiutują już w październiku na konsolach PS4 i Xbox One.

Crash Bandicoot jest z nami już blisko ćwierć wieku, pierwsza odsłona serii zadebiutowała w 1996 roku. Po znakomitym Crash Bandicoot N. Sane Trilogy z 2017 roku, gracze mieli nadzieje na pełnoprawną kontynuację. Wszak, N. Sane Trilogy to "tylko" zremasterowana składanka trzech pierwszych części przygód tytułowego Crasha. Firma Activision postanowiło dłużej nie trzymać w niepewności fanów serii i oficjalnie zapowiedziała Crash Bandicoot 4: It’s About Time.

Z ujawnionych dzisiaj informacji dowiedzieliśmy się, że gracze otrzymają do dyspozycji zupełnie nową historię, światy, a nawet bohaterów. Oprócz tytułowego Crasha i jego towarzyszki Coco będziemy mogli wcielić się również w doktora Corteksa. Sympatycy gier platformowych z całą pewnością nie będą narzekać.

Dzisiejsze ogłoszenie nie mogło się obyć bez stosownego zwiastuna z fragmentami z rozgrywki, które najlepiej pokazują jak prezentuje się nowy Crash.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time zadebiutuje już 2 października na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Zobacz również: Fortntie z absurdalnymi zmianami, z gry usunięto policyjne radiowozy