Crash Time 5: Undercover - już na PC!

Na półkach sklepowych pojawia  się piąta odsłona cyklu jednej z najlepszych gier wyścigowych  -  Crash  Time 5: Undercover na platformę PC. Gracze  mają  niewątpliwą okazję  aby wziąć udział w tajnych operacjach policyjnych u boku gwiazd serialu "Kobra: Oddział Specjalny".

Crash Time  5: Undercover jest piątą odsłoną cyklu wyścigowych gier akcji,  którego marka bazuje  na  popularnym serialu telewizyjnym  "Kobra: Oddział Specjalny". To idealna okazja, aby dołączyć do elity policji  -  Bena oraz  Semira i pomóc im w pogoni za przestępcami. Deweloperzy ze studia Synetic przygotowali ponad 50 emocjonujących misji, podczas których gracz ma okazję brać udział w zapierających dech pościgach,  gdzie może  zasiąść za kierownicą ponad 50 modeli samochodów.

screen_01

screen_01

Twórcy  zatroszczyli  się o to, aby spektakularne pościgi rozgrywane  były w zróżnicowanym otoczeniu. Akcja rozgrywa się nie tylko na autostradach, ale także na torze wyścigowym czy na krętych,  alpejskich drogach. Podczas walki z przestępcami, gracz ma do dyspozycji różne gadżety służb specjalnych jak np. wyrzutnia z hakiem czy taśma z kolcami. Crash Time 5: Undercover to niesamowicie szybkie wyścigi w trybie  dla jednego gracza i wciągający tryb multiplayer aż do 8 graczy.

screen_03

screen_03

Crash Time 5: Undercover na platformę PC na rynku już dziś w cenie 59,90 zł. Wersje na konsole pojawią się na sklepowych półkach w połowie maja w cenie 129,90 zł na Xbox360 oraz PS3.


Zobacz również