Creative: Klawiatura rekomendowana przez Fatal1ty

W ofercie firmy Creative pojawiła się nowa klawiatura o nazwie Fatal1ty Gaming Keyboard. Urządzenie przeznaczone jest głównie dla graczy - może się ono pochwalić rekomendacją Johnathana Wendela (znanego powszechnie jako Fatal1ty), jednego z najbardziej utytułowanych graczy na świecie.

Nowość z pewnością zainteresuje użytkowników grających w pomieszczeniu z wyłączonym bądź przygaszonym światłem - gdyż wyposażona została w technologię EluminX odpowiedzialną za podświetlenie klawiszy niebieskimi diodami LED.

Creative: Klawiatura rekomendowana przez Fatal1ty

Fatal1ty Gaming Keyboard (żródło: Creative.com)

Urządzenie mierzy 402,45 x 21,43 x 151,91 mm. Wyposażone zostało w 104 klawisze, zapewniające, wedle deklaracji producenta, wyjątkowo szybką reakcję; z komputerem klawiatura komunikuje się poprzez złącze USB 2.0 (półtorametrowy kabel).

Warto podkreślić, że producent proponuje zapalonym graczom sparowanie nowości z myszką laserową Fatal1ty Professional. Dla przypomnienia, wyposażona ona została w sensor HD-Laser o maksymalnej rozdzielczości 2400 dpi, skanujący 6,4 megapiksela na sekundę i pozwalający na prawidłową pracę przy przyspieszeniach sięgających 20 G (ok. 40 cali na sekundę).

Nowa klawiatura należąca do serii urządzeń podpisanych przez Fatal1ty, została wyceniona przez producenta na 99 USD.

Strona producenta: Creative Technology Ltd.