Creative Live! Cam Sync 1080p - nowa kamerka do zadań specjalnych

Creative wprowadza na rynek nową kamerkę wideo Live! Cam Sync 1080p. Co zaoferuje najnowszy produkt wyceniony na 229 zł?

W dobie pandemii koronawirus zostaliśmy zmuszeni do pracy zdalnej oraz komunikacji się na odległość. To idealny czas dla producentów sprzętu i oprogramowania, aby wprowadzić na rynek nowe produkty, które ułatwią przeprowadzanie wideokonferencji oraz internetowych seminariów. Creative zaprezentował właśnie nową kamerę internetową Creative Live! Cam Sync 1080p. Produkt ten projektowano specjalnie z myślą o pracownikach zdalnych oraz uczniach korzystających z dobrodziejstw elearningu.

Creative Live! Cam Sync 1080p

Creative Live! Cam Sync 1080p

Kluczowym elementem kamery jest szerokokątny, jasny obiektyw o rozdzielczości Full HD oraz polu widzenia 77 stopni. Z kamerą zintegrowano również system podwójnych mikrofonów cyfrowych typu MEMS, które dbają o zapewnienie dźwięku o odpowiednio wysokiej jakości.

Zobacz również:

  • Tyle możliwości za takie pieniądze? Creative Zen Air to słuchawki, które trzeba mieć
  • Najlepsze kamerki internetowe do 100 zł - przegląd najlepszych propozycji

Co ważne kamera posiada również osłonę obiektywu, która zadba o naszą prywatność w momencie, gdy nie korzystamy z przechwytywania obrazu.

Creative Live! Cam Sync 1080p sprzedawana będzie w zestawie z uchwytem umożliwiającym na obrót kamery o 360 stopni w poziomie oraz regulację kąta nachylenia w pionie o 30 stopni. Opcjonalnie Creative Live! Cam Sync 1080p można przymocować do uniwersalnego statywu lub tripoda.

Creative Live! Cam Sync 1080p na tripodzie

Creative Live! Cam Sync 1080p na tripodzie

Nowa kamera internetowa Creative Live! Cam Sync 1080p posiada certyfikat UVC, a do łączności z komputerem wykorzystuje jeden port USB Typu A. Co ważne kamera posiada wbudowane sterowniki i nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania. Creative Live! Cam Sync 1080p zadziała na komputerach pracujących pod kontrolą systemu operacyjnego Windows oraz macOS.

Wbudowana matryca pozwala na rejestracje obrazu w rozdzielczości Full HD - 1920 x 1080 pikseli przy zachowaniu 30 klatek na sekundę.

Creative Live! Cam Sync 1080p

Creative Live! Cam Sync 1080p

Kamera internetowa Creative Live! Cam Sync 1080p została wyceniona na 229 zł. Można ją kupić na stronie producenta oraz w wybranych sklepach.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: