Creative Live! Cam Video IM Ultra w sprzedaży

Firma Creative wprowadziła do swojej oferty nową kamerę internetową Creative Live! Cam Video IM Ultra, która zapewnia wysoką jakość obrazu, dobrą zabawę i zaawansowaną komunikację przez Internet. Urządzenie jest już w sprzedaży i kosztuje 239 złotych.

Creative Live! Cam Video IM Ultra posiada czujnik o rozdzielczości 1,3 megapiksela, umożliwiający wykonywanie zdjęć w rozdzielczości zwiększonej programowo do 5.0 megapikseli i nagrywanie wideo w rozdzielczości do 1,3 megapiksela.

Złącze USB umożliwia nagrywanie o płynności do 30 klatek na sekundę, a mikrofon z technologią redukcji szumów zapewnia świetną jakość mowy. Dodatkowymi plusami są również m.in. automatyczne strojenie obrazu, kontrola rodzicielska, awatary z efektami czy zintegrowane proste narzędzie do edycji wideo należące do pakietu Live! Central Premium na płycie CD.

Creative Live! Cam Video IM Ultra dostarczana jest z oprogramowaniem do domowego montażu wideo muveeNow 2.0. Kamera jest już dostępna na polskim rynku w cenie 239 złotych brutto.