Creative Outlier Active w świetnej promocji na koniec lata! Kosztują 99 zł

Szukasz tanich słuchawek sportowych? Creative ma dla Ciebie ofertę nie do odrzucenia. Słuchawki Outlier Active kupisz za zaledwie 99 zł.

Lato dobiega końca, a słoneczne dni niedługo zastąpią długie jesienne wieczory. Nie oznacza to jednak, że musisz rezygnować z ulubionej aktywności sportowej. Mało tego Creative ma dla Ciebie nie lada okazję. Właśnie wystartowała promocja, w której świetne, sportowe słuchawki bezprzewodowe kupisz za mniej, niż 100 zł.

Słuchawki Creative Outlier Active

Słuchawki Creative Outlier Active

Creative Outlier Active to przystępne cenowo słuchawki bezprzewodowe dla aktywnych, które do 27 września kupimy w promocji za 99 zł. W tej cenie otrzymujemy douszne słuchawki z Bluetooth 4.1 oraz odpornością na pot potwierdzoną certyfikatem IPX4.

Zobacz również:

  • Creative Live! Cam Sync 1080p V2 - lepsza wersja pracy zdalnej
  • Promocje RTV Euro AGD - świetne zniżki na słuchawki gamingowe!

Podczas projektowania Outlier Active inżynierowie zwrócili uwagę na cechy kluczowe dla słuchawek sportowych. W zestawie otrzymujemy sporą ilość silikonowych końcówek, które pozwolą dopasować zestaw słuchawkowy do naszych potrzeb i zapobiegną przypadkowemu wypadaniu z uszu. Nie zabrakło również pojemnej baterii, która pozwoli zapomnieć o ładowaniu przez kilka treningów. Maksymalny czas pracy na pojedynczym ładowaniu wynosi aż 10 godzin. Słuchawki wyposażono w port microUSB. Całość możemy naładować z wykorzystaniem ładowarki, komputera czy powerbanka.

Słuchawki Creative Outlier Active

Słuchawki Creative Outlier Active

Kupując słuchawki Creative Outlier Active otrzymujemy również pilot umożliwiający sterowanie połączeniami głosowymi i muzyką, a także wbudowany mikrofon pozwalający na przeprowadzanie rozmów bez konieczności przerywania treningu. O jakość dźwięku dbają 6 mm przetworniki oraz technologia ClearSpeech, która sprawnie pozbywa się zakłóceń.

Creative Outlier Active to słuchawki, które sprawdzą się również podczas codziennego użytkowania. O odpowiedni komfort dba lekka konstrukcja - słuchawki ważą zaledwie 15 gramów oraz 50 centymetrowy, nieplączący się kabel. W zestawie znajdziemy dedykowany futerał oraz klasyczne końcówki bez dodatkowych uchwytów.

Słuchawki Creative Outlier Active

Słuchawki Creative Outlier Active

Słuchawki Creative Outlier Active w promocji kupimy w renomowanych sklepach takich, jak Electro.pl czy Komputronik. Ceny wygodnie porównamy z wykorzystaniem porównywarki cenowej Ceneo.pl.