Creative SXFI AIR - nowa seria słuchawek z Super X-Fi

Firma Creative zaprezentowała nową serię słuchawek. Modele SXFI AIR i SXFI AIR C to pierwsze konstrukcje z wbudowaną technologią Super X-Fi.


Jednym z najważniejszych założeń technologii Super X-Fi jest możliwość szerokiej personalizacji dźwięku. Jest to osiągalne dzięki opcji tworzenia profili odsłuchowych za pomocą aplikacji mobilnej. Użytkownicy słuchawek mogą za pomocą jednego przycisku zmieniać doświadczenia płynące z odsłuchu.

Poza technologią Super X-Fi w seria SXFI AIR, wyróżnia się również 50-milimetrowymi przetwornikami neodymowymi, które zostały dostrojone do dźwięku o dużej mocy z zachowaniem wyjątkowej dokładności. Słuchawki z serii SXFI AIR pozwalają na wieloplatformową pracę z urządzeniami mobilnymi, komputerami PC i Mac, a także konsolami Nintendo i PS4.

SXFI AIR działają również jako samodzielny odtwarzacz muzyczny. Jest to możliwe dzięki opcji zainstalowania karty microSD. System obsługuje różne formaty, w tym MP3, WMA, WAV i FLAC. Całość można obsługiwać z poziomu panelu dotykowego ulokowanego na słuchawce. Obudowa słuchawek została również wyposażona w pierścienie z konfigurowalnym podświetleniem RGB.

Dodatkowo model SXFI AIR C posiada odłączany mikrofon ClearComms, który jest specjalnie dostrojony do odtwarzania naturalnego wokalu, pozwalając na bezbłędną komunikację pomiędzy kolegami z drużyny. Mikrofon ClearComms jest także opcjonalną opcją dla SXFI AIR.

Creative SXFI - specyfikacja techniczna

Creative SXFI AIR - nowa seria słuchawek z Super X-Fi

Creative SXFI - ceny i dostępność

SXFI AIR C USB jest dostępny na stronie Creative.com w cenie 129,99 EUR.

SXFI AIR jest dostępny w przedsprzedaży w cenie 159,99 EUR. Można go zamówić przez witrynę Creative.com. Urządzenie będzie dostarczone do końca stycznia 2019 r.